Potřebujeme peníze a to rychle

Potřebujeme peníze a to rychle

By 0 Comment 21. 1. 2022

Pod tím je telefonní číslo a vy tam pak voláte. Cena vám vyrazí dech. Ale ta platí jen do konce týdne pak bude vyšší. O dost. Ale vy víte jedno. Požadovaný obnos nemáte a nevíte kde jej vzít. A tak moc a moc byste tu chatičku chtěli. Zatím na víkendy, pak snad na celé týdny, a nakonec možná napořád. Začínáte přemýšlet, kdy vzít a nekrást. Nekrást, hm, kolik byste asi dostali? Užili byste chatu i poté? Kdyby se to navléklo šikovně… Ne, nad tím vůbec není třeba byť jen přemýšlet. Skončili byste v lochu ještě dříve, než byste stačili sepsat kupní smlouvu. Tento nápad naprosto vynechejte a zkuste to úplně jinak. I když víte že v tomto státě byste si na to poctivou cestou pracujícího člověka nevydělali. Nu, přemýšlejte.

oběživo

Jedinou cestou je tedy půjčka. Počkejte, stůjte nikam nechoďte. Jo, že jdete k příbuzným a známým? No, tak to zkuste, ale předem vám hlásím, že “vyžebráte” možná tak na pivo, a to ještě to nejlevnější.

Zkuste to normální cestou. Ne, také na banku zapomeňte, uvědomte si, že nabídka je časově omezena, a že ty peníze potřebujete velmi rychle. Než seženete potřebné podklady pro banku uběhnou léta. Ne, to byl vtip samozřejmě, ale určitě by to trvalo. Vyzkoušejte raději něco, co je opravdu bleskové a bez zbytečného papírování, i když to základní tam samozřejmě bude.

Eura

Americká hypotéka bez doložení příjmu je to, co potřebujete a co vám vyřeší vaše starosti během jediného dne, během kterého můžete mít na účtu požadovanou částku a možná i ještě něco navíc. Jen se to nebojte vyzkoušet, nikdo vám hlavu trhat nebude. Právě naopak. Budou k vám ochotní a vstřícní. A pokud budete souhlasit s jejich podmínkami, není problém druhý den domluvit sepsání kupní smlouvy.

Vy už si pak jen můžete užívat vaši nově koupenou chatu a pěkně zde odpočívat. Tak vidíte, jak je to snadné.