Nečekaná návštěva Vás už nezaskočí!

Nečekaná návštěva Vás už nezaskočí!

By 0 Comment 9. 10. 2022

Očekáváte návštěvu a nevíte co jim nabídnout? Čaj a káva jsou sice základem pro uvítání již mezi dveřmi, ale co k tomu? Můžete si ale zvolit prakticky cokoliv. Pokud něco upečete (a může to být i rychlý koláč či bábovka) nebo si sladké zakoupíte v oblíbeném obchodě. Můžete si také objednat chlebíčky či dortíky přímo na Váš stůl. Možností je nespočet, ale pokud Vás tlačí čas, určitě sáhněte po dobrém rychlém receptu u anebo jděte rychle nakoupit něco k zakousnutí.

rodina - jídlo

Nečekané návštěvy jsou pro většinu lidí zlým snem. Člověk nemá nijak naklizeno, všude se povalují hrnečky či jiné nádobí, které by mělo být již umyté, a navíc pro návštěvu nic nemáme. Pro hostitelku je nepříjemné, když by si měla zvát hosty do neuklizeného bytu, ačkoliv by to návštěvě nemuselo nijak vadit.

Naopak, když jdeme navštívit my něčí domácnost, tak také neočekáváme, že bude naklizeno, vše bude perfektní a dostane se nám uvítací hostina. Tak proč to bereme všechny ženy paradoxně tak, že to tak musí být? Někdy se upínáme jako ženy na věci, které nejsou ani tak důležité. Návštěva nás určitě nepřišla soudit, stejně jako když jdeme na návštěvu osobně a také nechceme soudit hostitele či hostitelku.

káva a čaj

Stejně jako každá domácnost, tak i právě ta Vaše je vždy něčím jedinečná. Může to být díky prémiové kávě či bezkonkurenčním čajem, který Vaší návštěvě bude velice chutnat. Něco speciálního můžete mít ve spíži, co udělá lidem kolem Vás opravdovou radost. Jednat se může i o čaj, který jste si sami namixovali k dokonalé chuti přírody.

Udělejte si vlastní mixy svých oblíbených bylinek, které ohromí Vás i Vaši návštěvu. Můžete si bylinky nasbírat a usušit je, abyste ušetřili peníze, které můžete vynaložit jiným způsobem. Vzhledem k tomu, že jsou bylinky stále dražší, tak jistě oceníte tuto možnost vlastního sběru. Bylinky rostou všude kolem nás, tak se vypravte na výlet.