Levné stěhování v Praze v neobvyklou hodinu jde zařídit

Levné stěhování v Praze v neobvyklou hodinu jde zařídit

By 0 Comment 31. 3. 2022


Požadavky na stěhovací firmy bývají různé, lidé mají skutečně odlišné představy o stěhování věcí a mezi nimi jsou to i situace, kdy mnohým z nás nevyhovuje klasický denní režim. Jsou to kupříkladu ti, co pracují výhradně či převážně v nočních hodinách, anebo zkrátka přes den nemají čas či jim nevyhovuje ten chaos na ulici a všude kolem. Mají rádi svůj klid a proto se jim třeba i v noci lépe pracuje a nečiní jim obtíže si v průběhu dne schrupnout v dokonale zatemněné místnosti.

kartonová krabice

Patříte-li i vy do této kategorie a chystáte-li levné stěhování v Praze, pak nezoufejte a hledejte firmu, co vám vyhoví i s vašimi netradičními požadavky.

Brzké ranní hodiny – komu nečiní potíže probudit se ve tři hodiny ráno, je to optimální doba pro zahájení stěhování, zvláště tehdy, jste-li dokonale odpočatí a ulehali jste-li do postele někdy kolem šesté hodiny večerní. Berte pouze ohled na své sousedy, výhodné jeto zejména u stěhování rodinných domů, kde jsou sousedé daleko, na rozdíl od bytu v bytovém domě. Pokud máte všechno připraveno, stěhovací firma je schopna naložit věci během hodiny a není-li vaše nové působiště moc daleko, můžete kolem deváté hodiny ranní mít komplet hotovo.

východ slunce v Praze

Pozdní večerní hodiny – mnoho stěhovacích firem je ochotno vás přestěhovat v tuto dobu. Začne se například v 21 hodin a hodinu či dvě hodiny po půlnoci už můžete být přestěhovaní. Pak už můžete v poklidu zalehnout a dospíte se třeba až do oběda. Podstatné je, že v této noční době je všude klid, lidé vás neotravují svými nesmyslnými požadavky, nejsou dotěrní a nepříjemní, zkrátka máte volný prostor jen pro sebe a můžete směle realizovat své plány.

Noční stěhováním výhodné i pro toho, kdo není zvyklý ponocovat, jde jen o to posunout své zvyklosti na pár hodin po setmění či před rozbřeskem a uvidíte, že to nebude takový problém, jak se zdá.