Realizace tepelných čerpadel

Realizace tepelných čerpadel

By 0 Comment 12. 3. 2022


V dnešní době, kdy se ekologie a životní prostředí, konečně dostává pozornosti, které se jí dlouho nedostávalo, je mnoho, dříve alternativních metod, které se postupem doby stávají již běžnou součástí našich životů. Je až s povděkem, sledovat měnící se situaci, kdy se alternativní metody zabydlují na trhu a v mnoha případech, jsou podporovány i legislativou, vycházející z ideového směru vývoje Evropské Unie, tzv. Green dealu, který si vytýčil, velmi ambiciózní plán, v dohledné době zbavit Evropu, zcela vlivu dopadů spotřeby fosilních paliv a přispět tak k celosvětovému snížení emisí a boj, proti skleníkovému efektu.

životní prostředí

EU legislativně přispívá a zaštiťuje tyto snahy jednotlivých členů Unie a pomocí pobídek ve formě dotací, umožňuje i lidem, kteří by na tyto inovační technologie jinak nedosáhli, je plně využívat v běžném životě a přispívat tím ke zlepšení klimatu. Naopak největší znečišťovatelé platí velmi vysoké, tzv. emisní povolenky, jejichž výtěžek, je zpátky vracen, právě do přírodu nepoškozujících projektů. Mezi společnosti, které jdou ruku v ruce s inovacemi a ochranou přírody, patří také společnost Tepelná čerpadla Olomouc, které, jak již název vypovídá, se zabývají problematikou tepelných čerpadel, které slouží k ekologické výrobě tepla a teplé vody.

teplo a chlazení

Tyto čerpadla zaručují vysokou návratnost a možnosti dotací, je přibližuje široké fanouškovské veřejnosti tyto moderní zařízení. Nezbytnou výhodou je dlouhá životnost těchto zařízení a jejich servisní nenáročnost. Veškeré podrobnosti naleznete zde, v odkazu na naše webové stránky. Náš profesionální kolektiv vám může být rádce a průvodce celým procesem od myšlenky, až k prvnímu spuštění vašeho zařízení. Pokud se na nás obrátíte, vyslechneme vaše představy a požadavky. Na základě našich zkušeností navrhneme vhodné a odpovídající zařízení a v případě vašeho zájmu zvolíme i nejvhodnější typ financování. Samozřejmostí je i veškeré vyřízení agendy a administrativy v případě uplatnění dotačních titulů. Následuje vypracování projektu a samotná instalace a zabudování, je již jen třešnička na dortu. Jsme přesvědčeni o tom, že doba dospěla k tomu, že využitím a uskutečněním instalace tepelného čerpadla, stoupne váš kredit u známých, rodiny i sousedů, jako člověk, kterému budoucnost planety a kvalita životního prostředí, není lhostejná.