Lednice je ta pravá dovolená

Lednice je ta pravá dovolená

By 0 Comment 19. 10. 2020

Pokud zvažujete, kam pojedete se svojí přítelkyní či s rodinou na dovolenou, zkuste využít krásy České republiky a procestujte jižní Moravu. Ta Vám, může nabídnout spoustu krásných památek a především zážitků. Je zde nespočet míst k přespání, které využívají ať už místní turisti, tak zahraniční zájemci. Mezi vyhledávaný nocleh patří ubytování lednice , která Vám přímo nabídne luxusní pohodlí v srdci lednicko-valtického areálu.

lednice

Hotel Galant je 4 hvězdičkový hotel, který nabízí standartní, rodinné, či deluxe pokoje k pronájmu. Je vybaven wellness zónou, ve které můžete navštívit bazén, saunu, či vířivku. Pro aktivnější návštěvníky je zde k dispozici tenis, volejbal, nohejbal, či stolní tenis. Je zde možnost zapůjčení jízdních kol, ale také elektrokol, pro méně zdatné sportovce. Samozřejmostí je zde také restaurace, která nabízí místní speciality a speciální gastronomické akce, při kterých si přijde každý na své. Mimo jiné zde najdete také vinný sklípek, ve kterém se pořádají degustace a nejrůznější ochutnávky místních vín.

Jestliže Vás omrzí sedět na hotelu, najdete v okolí nespočet památek, jako je Minaret, Janův hrad, Státní zámek Lednice a mnoho dalších zajímavých památek. Pro vyznavače netradiční zábavy si zde můžete užít vyjížďku na koních, či plavbu na loďkách.

ubytování

Mimo jiné se zde také pořádají kongresy, na které jsou přímo vytyčené prostory a sály, u kterých je možnost využít gastroslužby. Samozřejmostí je rezervace, kterou lze udělat dopředu na předem určený termín. To platí jak pro pokoje, tak pro sály či prostory určené na kongresy.

Pokud jste byly do teď na vážkách, kam vyrazit na dovolenou, zkuste vyzkoušet tento nezapomenutelný ráj na zemi. Nejen, že se Vám zde zaručeně bude líbit, ale třeba si toto místo zamilujete na tolik, že zde uspořádáte svojí vysněnou svatbu, kterých je zde v roce nespočet.