Světem otřásá nový Iphone!

Světem otřásá nový Iphone!

By 0 Comment 23. 9. 2020

Největší rozdíl mezi předchozím a nově vycházejícím Iphonem X je vidět již na první pohled. Výrobci si musí konkurovat, proto v Applu nezaháleli a vytvořili Iphone, který je ve své podstatě pouze obrazovkou. Nenajdete na něm tlačítko domů, což je tak trochu revoluční krok od Applu. Displej o rozměru 5,8 palců a Super Retina displej člověka rozhodně uchvátí už jen při samotném pohledu na telefon. Iphone X působí elegantněji díky zaobleným rohům. Jak uvádí, je to nová technologie, která přesně kopíruje křivky a ony zaoblené rohy. Apple uzmul prvenství i s OLED obrazovkou a vylepšením barev, které jsou velmi syté, realistické a věrohodné.

nový i Phone ve zlaté
Vylepšená ochrana

Novinkou je i systém Face ID, který snímá majitelův obličej. Iphone se dá nyní odemykat obličejem, ověří se tak nejen totožnost, ale v případě ztráty či krádeže jsou vaše informace více v bezpečí.

Selfie, selfie všude!

Apple vylepšil i svoji přední kameru, kdy popředí krásně zaostří a pozadí rozostří. Focení selfie nikdy nevypadalo profesionálněji!

dvakrát iPhone
Staň se zvířátkem

Apple investoval také do funkce zvané Animoji. TrueDepth kamera snímá mimické svaly, zrcadlí tím výraz a je tak možné se změnit třeba ve smějící se kočičku, mluvící pandu nebo třeba robota.

Rychlejší CPU

Čtyři úsporná jádra zcela nového CPU (centrální procesorová jednotka) jsou až o 70% rychlejší než A10 Fusion. Začněte přemýšlet nad náročnými aplikacemi pro otestování!

Dejte sbohem kabelu

Už žádné kabely! Teď nabijete Iphone i bez kabelu. Už žádná zkažená odpoledne v práci či ve škole. Lze ho nabíjet na podložkách, které budou k nalezení na letištích, bezdrátových stanicích, v kavárnách i hotelech a to kdekoliv po světě.
AirPower, již zmíněná nabíjecí podložka, je tak sofistikovaná, že na ni stačí položit Iphone, AppleWatch nebo AirPods a okamžitě se začnou bezdrátově nabíjet.