Je bytový architekt Praha drahý? | Lukre

Je bytový architekt Praha drahý?

By 0 Comment 17. 8. 2020

Není pochyb o tom, že každý z nás chce mít svůj byt krásný a útulný. Chceme, aby vytvářel tu správnou atmosféru domova a aby se zde všichni členové rodiny i návštěvy cítily dobře a uvolněně.

To je samozřejmě v pořádku, avšak co dělat, pokud víme, že náš vkus a organizační schopnosti nejsou zrovna na výši? Jak zabránit, abychom propadli kýči a rozvěsili všude obrazy západů Slunce nad mořem a měli rozvěšeny blýskavé cetky?

podminky1

Jednou z možností je najmutí bytového architekta. To je člověk, který vám dokáže navrhnout interiér vašeho domu či bytu tak, aby odpovídal přesně vašim představám, avšak zároveň aby byl vkusný a vypadal skutečně dobře.

Je totiž fakt, že často v tomto případě podléháme emocím. Například vystavíme suvenýry z dovolené, a je nám prakticky jedno, že se do daného prostoru vůbec nehodí. Případně rozestavíme nábytek tak, že danou místnost, která už je tak malá, ještě opticky zmenšíme. A tomu je dobré se vyhnout.

Jak ale bytový architekt, například bytový architekt Praha https://evalofa.com/, vlastně funguje? Nejprve si daný prostor prohlédne a udělá si plány. Také si vyžádá stavební nákresy, kde jsou uvedeny přesné rozměry jednotlivých stěn i umístění oken či dveří.

stareskrine

Dále si s vámi promluví o tom, co byste si tam na daném prostoru představovali. Chcete danou místnost využívat jako obývací pokoj, ložnici, nebo k jinému účelu? A jak by měla zhruba vypadat? Co vše tam nesmí chybět? A jaký máte přibližně rozpočet?

Následně na základě těchto údajů pak vytvoří návrh, díky moderním technologiím ve 3D. Ten vám představí a vy se rozhodnete, zda s ním souhlasíte či nikoliv, případně zda by tam nebylo vhodné udělat nějaké drobné změny.

To vše zní dobře, ale mějte na paměti, že architekt si za své služby nechá zaplatit. A zvláště v našem hlavním městě nebude tato cena nejmenší. Záleží pak na vás, zda budete ochotni tuto částku obětovat, nebo zda se pokusíte něco vytvořit sami. Jen si vše napřed dobře promyslete.

4.6/5 - (5 votes)