Jak se vaše rozhodování promítne do stěhování v Praze

Jak se vaše rozhodování promítne do stěhování v Praze

By 0 Comment 4. 2. 2022

Rozsah pravomocí stěhovací firmy určujete vy

Kdokoli se chystá ke stěhování a uvědomuje si, že půjde o nesnadný životní proces, má několik možností, jak to zvládnout. Samozřejmě se vždy nabízí akce vlastními silami a vlastními prostředky, případně s některými pronajatými pomůckami, technologiemi a vozidly. Velmi často se k tomu používají tranzitní dodávky nebo přívěsné vozíky na tažné zařízení. To se však vyplácí jen tehdy, jste-li zdatní, máte spolehlivou oporu v kamarádech a zvládáte vše, co si stanovíte v daném čase.

stěhování pokoje

Rádi bychom vás upozornili na to, že stěhovací firmy vám mohou pomoci v různém rozsahu, a že je můžete pověřit buď komplexním stěhováním, nebo pouhými dílčími úkoly.

Stěhování na klíč – mnoho firem stěhování v Praze můžete pověřit operací, kdy doslova nemusíte hnout prstem. Zvládnou zabalit věci do krabic, demontovat nábytek a vše uvést do původního stavu na novém působišti. Vyplácí se to hlavně tam, kde váš čas využijete mnohem efektivněji, např. podnikatelskou aktivitou.

obývací pokoj

Standardní stěhování – je nejčastější proces, kdy firma zajistí jen přemístění inventáře, zatímco vy se postaráte o zabalení věcí a jejich vybalování. V souvislosti s tím záleží na vás, zda požádáte stěhováky, aby rozmontovali a smontovali nábytek, nebo to zvládnete sami. Stejně tak vám mohou zajistit balicí materiál, aniž byste jej někde pracně sháněli, a mohou pomáhat při instalaci příslušenství v bytě (lustry, zrcadla, police, garnýže), což bývá tvrdý oříšek zejména v paneláku, díky vrtání do betonu.

Drobné dílčí úkoly – kdo se chce přestěhovat sám, může to naplánovat tak, že stěhovací firmu pověří těmi nejobtížnějšími úkoly. Například sami zvládnete hravě převézt autem s přívěsným vozíkem krabice s věcmi, ale neporadíte si s těžkou pračkou, chladničkou, dlouhým kobercem, těžkou a objemnou rozkládací pohovkou, velkým akváriem nebo s velkými rostlinami ze zimní zahrady.