Slyšeli jste už o nebankovní americké hypotéce?

Slyšeli jste už o nebankovní americké hypotéce?

By 0 Comment 11. 2. 2022

Už jste někdy slyšeli o americké hypotéce? Jedná se o variantu půjčky, kterou si může zřídit každý, kdo dovršit 18 let a je svázán s nemovitostí.

Hypotéky se nemusí vždy uzavírat v bance, na trhu se pohybuje spousta firem, které poskytují svoje služby podobné těm bankovním. Hlavním problémem či překážkou u bank je totiž nutnost čistého registru dlužníku. Ani malé zápisy se zde neodpouští, což může být velkým problémem.

Nemovitost

Nebankovní americká hypotéka Fahd zajistí vše potřebné za Vás. Oproti bance Vás čeká viditelně menší potřeba papírování, služba je tak mnohem jednodušší a rychlejší! Hypotéka se poskytuje až do výše 70 % ceny nemovitosti. Úrok se pohybuje na limitu bankovních půjček. Právě úrok je snad jedinou nevýhodou nebankovní hypotéky, je ale přehlušen velkým množstvím pozitiv a výhod. Firma garantuje nízké splátky, rozumný úrok (ten nejlepší v rámci nebankovního řešení americké hypotéky) a mezi další výhody patří i celkové poradenství ohledně peněz a finanční gramotnosti. Čeká na Vás tým profesionálů, kteří mají tento obor vystudovaný a neustále prochází školeními, která je připravují na nové situace, které by mohly nastat.

Peníze

Velkou výhodou je fakt, že stačí pouze vyplnit nezávislý formulář, který naleznete na jejich stránkách, případně kontaktovat někoho z týmu, který Vám zajisté poradí a v případě zájmu domluví schůzku. Pro odhad je třeba zaslat fotky nemovitosti. Nemusíte se bát žádných poplatků předem, které jsou častým trikem bank. Chtějí z lidí vymáčknout co nejvíc peněz navíc, to se Vám u této firmy nestane! Nejsou zde ani žádné další skryté poplatky, kterých byste se mohli obávat. V případě zájmu se nebojte ozvat, dostanete se do zkušených rukou asistentů, kteří s Vámi proberou celý průběh akce. Přátelský a lidský přístup je samozřejmostí. Hypotéka už nemusí být pouze Vaším snem!