Trendy nehty na léto

Trendy nehty na léto

By 0 Comment 12. 6. 2019

Módní hity nepředstavují pouze kabelky, boty, účesy, oblečení, ale představte si, že i nehty. Módní ikony je také často mění a je třeba jít s nimi, když chceme být v kurzu. Víte, co se teď nosí?

nail desing

Styl „ombré“ se netýká pouze vlasové módy

Většina z nás, zná tento styl pouze jako techniku barveného stínování vlasů. Milé dámy držte se, „ombré“ je i styl nehtů, který se vám bude líbit. Můžete kombinovat různé barvy a nehty vypadají senzačně. Tento styl vystínovaných nehtů, dodá efekt krásných rukou a nejde vidět přechod barev jako například u stylu Francie.

Letní barvy

Letošními hity barev jsou korálová, žlutá, oranžová, vínová, lila, modrá. Hlavními prvky, které barvám dodají styl jsou vzory, které se doplňují s geometrickými tvary, ornamenty, liniemi, nesmíme opomenout i květinový vzor, který je trendy celoročně. Můžeme, ale vsadit i na klasiku a tou je bílá a černá. Pokud zkombinujeme například bílou s lila vznikne nám ojedinělá kombinace. Takto může kombinovat širokou škálu všech možných odstínů a vznikne nám hotové umělecké dílo na našich ručičkách.
štěteček na nehty

Matný lak

V trendech jsou i matné laky. Nejsou tak nápadité a pokud vás omezuje zaměstnání, kde musíte dodržet nějaký formální vzhled a nevyčnívat, jsou ideální. Styl Francie do barevného stínování v matných barvách a nikdo pomalu ani nepozná, že máte lakované nehty a budou je s otevřenou pusou obdivovat. Pokud vám, ale zaměstnání nebrání vyčnívat můžete vyzkoušet i nápaditější barvu v matném laku, co třeba žlutá.

Třpytky, kamínky a razítka?

Pokud je milujete, můžete si oddychnout jsou stále v módě a dají se přidat kamkoliv. Z mých zkušeností mohu doporučit lila barvu s bílou do stylu „ombré“ a na každý druhý nehet si nechat namalovat květinu a jste za hvězdu. Druhý tip, který by se mohl líbit je šedá s bílou do „ombré“ a každý ukazováček jenom bílá se třpytky, ideální na svatbu.