Specialista na elektroniku udělá vše kvalitně

Specialista na elektroniku udělá vše kvalitně

By 0 Comment 22. 5. 2023

Elektrotechnický průmysl zažívá v posledních letech pozoruhodný rozmach, za kterým stojí elektronizace v oblastech, ve kterých se v dobách minulých využívalo elektrotechnických řešení v omezené či dokonce nulové míře.
procesor do počítače
Příkladem jistě může být inteligentní hasičský oblek, který ve spolupráci s výzkumníky z Regionálního inovačního centra elektrotechniky (RICE) plzeňské univerzity a dalšími dodavateli vyvinul jeden z předních poskytovatelů elektrotechnických řešení na našem trhu, liberecká firma Elitronic s.r.o. Jistě stojí za zmínku, že české konsorcium, které za účelem vývoje tohoto obleku vzniklo, vstoupilo se svým projektem do tendru vypsaného Evropskou unií, kterého se zúčastnilo celkem 54 konkurenčních návrhů, ze kterého české řešení bylo vybráno jako vítězné, a lze tak očekávat, že se v nejbližších letech stane součástí výstroje hasičských jednotek v Belgii, Francii, Německu a Anglii.

Prvořadým úkolem nově vyvinutého obleku je ochrana hasičů při výkonu jejich náročných a nebezpečných úkolů a zároveň monitorování jejich pohybu a životních funkcí velitelem zásahové skupiny.
procesor počítače
Toto je však jen jeden z příkladů aplikací, pro které společnost Elitronic s.r.o., dlouholetý poskytovatel služeb v oblasti vývoje a výroby elektrických a elektrotechnických systémů, nabízí řešení. Za zmínku například stojí řídící systémy pro kotelny a malé pivovary, LED osvětlení, regulátory trolejbusů, světelné reklamní panely a mnohá další řešení. Společnost, která je držitelem certifikátu kvality ISO 9001, nabízí svým zákazníkům komplexní služby, vývojem a návrhem desek plošných spojů počínaje, přes zajištění výrobních materiálů od osvědčených a renomovaných dodavatelů, až po finální výrobu a kompletaci výsledného produktu. To vše od malých či prototypových výrobních sérií až po rozsáhlou sériovou výrobu