Pronájem dodávek za pusu

Pronájem dodávek za pusu

By 0 Comment 26. 12. 2021

Každému z nás se někdy v životě přihodí situace, kdy potřebujeme velký automobil na převoz nadměrného nákladu, který nedáme do osobního automobilu. V takovém případě si můžete sehnat větší automobil od rodiny, nebo přátel a pustit se do díla. Ovšem, pokud takové možnosti nemáte, tak je dobré se obrátit na půjčovnu dodávek Praha 5 Rentcarservice, která Vám nabídne velký výběr vozů a bude jen na Vás, jaký zvolíte.

půjčovna dodávek

Tato osvědčená půjčovna má ve svém vozovém parku mnoho vozů a to jak těch menších, tak větších. Jejich vozy jsou francouzské výroby a jsou v dobrém stavu. Při každém předání podléhají kontrole a udržují se v čistotě. U každého vozu zvlášť je napsaná jeho výbava a také ceník pronájmu. Ten je vždy rozepsaný na určité časové okno a podle toho se odvíjí jeho cena. Firma nabízí také zvýhodněné víkendy, kdy zaplatíte menší cenu než obvykle.

půjčovna dodávek

Pokud zvolíte pronájem od této autopůjčovny, tak se můžete těšit na zajímavé výhody, které jsou k vozu poskytovány zdarma. Mezi tyto výhody se počítá dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku a také 24 hodinová linka s podporou. Dále je to prémiová asistenční služba a neomezený počet kilometrů. Samozřejmostí je povinné pojištění vozu a také pravidelné servisní prohlídky. Zdarma si také můžete zapůjčit navigaci, se kterou vždy dobře dojdete, nebo dětský podsedák, či sedačku. Pokud se chystáte na stěhování, tak se Vám určitě bude hodit rudl, který je opět v ceně. Navíc všechny vozy můžete řídit se skupinou řidičského oprávnění B a po domluvě Vám vůz také přistaví. Po domluvě lze také domluvit osobního řidiče, pokud si na jízdu netroufáte sami.

Pokud tedy potřebujete převést větší nábytek, či elektroniku a nemáte velký vůz, tak si ho pronajměte. Zaručeně nebudete pronájmu litovat a využijete ho i v budoucnosti, až větší auto budete opět potřebovat.