Indiánské stany

Indiánské stany

By 0 Comment 18. 5. 2020

Děti chvilku neposedí, to jistě všichni rodiče moc dobře znají. Jenomže je občas těžké jim vymyslet takovou zábavu, která by je bavila víc než deset minut. Chce to dobrý a originální nápad, co říkáte? Co takhle stan, do které se budou moci schovávat? S ním můžete spojit i zábavu! Najít nějaké pírka, zapíchat je do čelenky, nasadit kostým a hra může začít. A na co si to budeme hrát? Přeci na indiány a pořídíme si pro tento typ zábavy také originální stan!

dívka v přírodě

Jak zabavit děti na delší dobu?

Nevíte, čím zabavíte děti přes léto? Co vymyslet, aby se bavily alespoň pár hodin nebo měly prodloužené hraní na pár dní? V tom případě bude ideální teepee pro děti https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/indianske-stany-teepee-pro-deti/.

Indiánský stan můžete rozložit venku na zahradě, ale i uvnitř bytu.

Miminko v košíku

Je velký a pohodlný tak akorát

Stan samozřejmě poskytuje dostatek soukromí a je tedy plnohodnotným úkrytem. Schovávat se mohou před ostatními indiány, ale také před bizony. Stačí k tomu pár dalších rekvizit a nekončící zábava je na světě. Stan můžete uložit jak uvnitř v bytě, naprosto kamkoliv kde je kousek místa, tak jistě přežije i dobu strávenou venku na zahradě.

Prolézačky a schovávačky

Naše malé ratolesti prostě milují různé prolézačky a schovávačky. K tomu trochu fantazie a máte jedinečnou hru. Ovšem stan se dá použít také na uklidnění a třeba na spaní. Stačí ho vystlat pohodlnými a měkoučkými matracemi, protože jistě chceme, aby si naše malé ratolesti zažily na vlastní kůži to, jak se spí ve stanu, ale také jim chceme zase na druhou stranu dopřát co nejvíce pohodlí. Pak už máte hned skvělý prostředek na spaní či odpočívání například po obědě. Hlavu strčí pod stan a už mohou ležet a nerušeně odpočívat. Budou se cítit, jako kdyby to opravdu zažily. Divoký západ, indiáni čelenka s peřím, nebo nějaká sekera do ruky to vše k tomu patří. Ve fantazii se meze nekladou. Nechejte je, aby se pořádně vyřádily.