Dokonalá technika

Dokonalá technika

By 0 Comment 28. 8. 2022

Když mi sebrali řidičský průkaz, byla jsem pořádně v šoku a taky na dně. Nevěděla jsem, jak z vesnice budu jezdit do práce, protože práci mám deset kilometrů vesnice. A taky vám musím říct, že ta naše vesnice je tak zapadlá, a tak malá, že autobusy tam jezdí tak nepravidelně, jak by měly. Taky není vůbec výjimkou, že třeba třikrát nebo čtyřikrát do měsíce prostě ten autobus ani nepřijede. Jednoduše bez ostychu autobus vynechá třeba tři čtyři spoje v měsíci a říkám vám, že to lidem opravdu komplikuje život. Představte si, kdybych třeba jednou nebo dvakrát měsíčně vždycky přijela do práce pozdě.

Co nám technika ješte donese?

Klidně se vsadím, že žádný zaměstnavatel by tohle nevydržel a proto, když jsem přišla o řidičský průkaz, protože mě bohužel chytli, jak řídím opilá, tak jsem byla z toho nešťastná. Dodnes mě neskutečně štve a dráždí, že jsem tehdy vůbec pod vlivem alkoholu sedla za volant. Měl a jsem sice jen pár loků vína a nějak jsem na to zapomněla, že jsme alkohol pila. No bohužel. Ale zase na druhou stranu jsem ráda, že technika ne dopředu, a to v tom nejlepším smyslu.

Technika se týká všeho.

Proto jsem si pořídila elektrokolo. Myslím si, že právě elektrokolo je perfektní technický vynález, hlavně pro lidi, kteří nemají auto nebo řidičský průkaz. Já jsem byla ráda, že tato technika v podobě elektrokola vůbec existuje. Sice ano, dala jsem to elektrokolo čtyřicet pět tisíc korun, ale přeci nějak musím jezdit v klidu do práce. Akorát je nejhorší, že když je zima, že to pěkně klouže, a hlavně na tom kole mrznu. Na tohle výrobce asi nemysleli. Měli taky na to dávat nějaké plexisklo, aby člověk taky krásně viděl na cestu. To mě to baví, ale taky bych doporučila, aby technika stále vzkvétala dopředu, protože si myslím, že s dnešní dobou to půjde asi ještě pěkně z kopce. Takže si podle mého názoru, by se technika a technici měli více pyšnit.