Dárky pro miminko

Dárky pro miminko

By 0 Comment 5. 7. 2021

Dárky pro miminko

Pokud máte ve svém okolí nějakou nastávající maminku či tatínka, jistě řešíte, jaký dárek by se pro nastávající rodiče hodil. Každý jistě ocení především dárky praktické. Ovšem předávat novopečeným rodičům spolu s gratulací balík plenek asi není úplně to pravé. Naštěstí, dnes již můžeme zakoupit spoustu praktických věcí, které jsou i velmi esteticky či originálně zabalené. Mohou to být různé plenkové dorty, roztomilé kojenecké oblečení nebo hračky.

boticky

Znáte milníkové kartičky? Jedná se o sadu několika kartiček, kterou jsou určeny k zachycení významných okamžiků v životě miminka. Ať už je to první úsměv, první krůček nebo první výlet. Miminko se s kartičkou jednoduše vyfotí. Takové fotky s milníkovými kartičkami jsou velmi milou vzpomínkou.

Můžeme vybírat i mezi různými dárkovými sety pro miminko. Obvykle jsou zabalené v hezké krabičce a obsahují například dečku, usínáček nebo první hračku. Jsou k dostání jak v růžových barvách pro holčičky, tak i v modré verzi pro chlapečky. A nemůže chybět ani barva univerzální, například zelená nebo žlutá.

kojenec

Velmi oblíbenými se v poslední době staly plenkové dorty. Jedná se samozřejmě o nejedlý dort, který je složený z řady praktických věcí pro miminko i rodiče. Může obsahovat různé dečky, plenky různých barev a velikostí, vlhčené ubrousky, přebalovací podložku, capáčky a plyšovou hračku. Všechny tyto komponenty jsou poskládané do podoby dortu, většinou dvou až tří patrového. Bývají zdobené krásnou mašlí a zlatým hřebem bývá právě plyšák nebo usínáček, posazený na nejvyšším patře dortu.

Pokud si rodiče raději vybírají sami, nebo si opravdu nejste jistí stylem novopečených rodičů, pak můžete volit z univerzálnějších dárků. Nic jistě nezkazíte například dárkovou kartou nebo originálně darovanými papírovými penězi, které můžete poskládat do podoby květin či motýlků, ale i dalších vzorů.