Betonový plot se nyní vyplatí

Betonový plot se nyní vyplatí

By 0 Comment 19. 10. 2021

Betonový plot patří k nejlepším plotům této doby. Díky plotu budete mít soukromí a také k Vám neuvidí zvědaví sousedé. Navíc Vám plot zaručí bezpečí a v zimním období Vám divoká zvěř neokouše ovocné dřeviny za zahradě. Jestliže se už dlouho rozmýšlíte, že si postavíte plot kolem Vašeho dobu a neměli jste na to do teď čas, tak udělejte změnu. Betonové ploty jsou nyní v akci a pořídíte je za zlomek ceny, než normálně.

betonové ploty

Jestliže se nyní rozhodnete postavit betonový plot a jeho délka bude mít více jak 100 bm, tak dostanete slevu 25 %. Stačí pouze při vyplňování objednávky zadat heslo zimní sleva a sleva je Vaše. Sleva se navíc vztahuje na montáže v lednu, únoru a březnu. Tudíž nemusíte spíchat, ale je dobré si předem udělat poptávkový formulář.

betonové ploty

Jestliže se ptáte, proč zvolit zrovna betonový plot, tak odpověď je jednoduchá. Betonový plot má nyní ty nejlepší vlastnosti ze všech prodávaných plotů. Jeho výška může dosahovat až úcty hodných 3 metrů a zaručí Vám dokonalé soukromí. Díky plotu budete mít větší bezpečí a nikdo Vám z Vašeho pozemku nic neodcizí. Navíc na stavbu plotu nepotřebujete žádné stavební povolení a můžete s ním oplotit doslova cokoliv. Jeho instalace je poměrně snadná a lehká. Plot také vydrží dlouhé desítky let a to i v tom případě, že se o něho nebudete příliš starat. Navíc si můžete vybrat z mnoha dekorů a výplní, které firma nabízí. Dále Vám zajistí protihlukovou a povětrností bariéru a budete tak chráněni, pokud si sednete v horkých letních dnech na zahradu. Samozřejmostí je, že Vám firma udělá také vjezdovou bránu a vstupní branku. JE však na Vás, zda jí budete chtít, či nikoliv. Betonové ploty jsou nyní nejvíce v kurzu a ještě tomu dlouho tak bude. Pokud si tedy chcete nechat udělat plot, tak volte jedině betonovou variantu, která teď letí. Napište ještě dnes a získejte slevu 25 % na Váš plot.