Žlutá je dobrá

Žlutá je dobrá

By 0 Comment 11. 8. 2019

Každý využívá veřejné dopravy ať už je to rekreačně nebo pravidelně. Děti jezdí do školy, dospělí do práce, rodiny na výlety a na návštěvy. A když plánujete nějakou cestu rozhodně chcete, aby proběhl v pořádku a pohodlně. Bohužel cestování autobusem není vždy nijak zvlášť příjemné. Pěti až deseti-minutové zpoždění je téměř samozřejmostí, i když jste na zastávce vždy čas, kdyby náhodou vše bylo tak jak má, což většinou znamená že venku mrznete nebo omdléváte teplem trochu déle, než je třeba. Vně autobuse je v letních měsících hotová sauna, protože stále nefunguje klimatizace a stres ze zpoždění, když máte zrovna důležitou schůzku je zničující.

suvenýr autobus

Ale je tu řešení – RegioJet! Známé žluté autobusy, které kromě zvučného jména disponují několika cennými službami. Pokud začneme od začátku, tato společnost se vyznačuje především naprosto přesným dodržováním jízdního řádu. Můžete se být jisti, že pokud je odjezd psán v 13:00, tak přesně v tolik autobus odjede, ať svítí slunce nebo prší. Z osobní zkušenosti mohu říct, že jezdím žluťákem pravidelně a zatím se mi stalo pouze jednou, že měl zpoždění deset minut z důvodu práce na silnici.

Dále je potřeba si jízdenku s místenkou zarezervovat a zaplatit dopředu a stejně jako jinde, i zde mohou studenti a senioři uplatnit nárok na zlevněné jízdné. Vše stačí pouze zadat při vyřizování objednávky. Internetový systém funguje bezchybně, potvrzení o platbě i online rezervaci Vám zašlou obratem na emailovou adresu, kterou zadáte. Tuto jízdenku potom stačí ukázat slečně stevardce nebo stevardovi při nástupu do autobusu.
ulička autobusu

Na začátku jízdy Vás stevard/ka přivítá na palubě pomocí mikrofonu, sdělí informace o cestě a požádá Vás, abyste se připoutali. Potom projde uličkou a nabídne každému horký nápoj jako je kakao, kafe nebo čaj a časopis, který si můžete ponechat. V průběhu cesty Vás informuje o zastávkách, kterými projíždíte a loučí se jménem společnosti s vystupujícími. Celá cesta se v RegionJetu stane příjemným zážitkem a pokud máte možnost využít jejich služeb rozhodně neváhejte.