Vyměňte plast za sklo

Vyměňte plast za sklo

By 0 Comment 6. 9. 2018

Holá a neměnná pravda je taková, že v současnosti žijeme v plastovém odpadu. Vše, co je možné nějakým způsobem uzavřít, se nachází v plastovém obalu, který však pro naše zdraví není příliš vhodný. Teď se už karta natolik obrátila, že se nejen společnost, ale i výrobci (obzvláště láhví) začali snažit o to, aby byly jejich láhve ne v plastu, ale naopak ve skle, jak tomu bylo kdysi.
skleněné láhve

Pro zdraví našich dětí

Z hlediska ekologie je to nepopíratelně krok kupředu, ovšem co se týče zdraví našich dětí – je to k nezaplacení. Skleněné láhve jsou pro všechny děti mnohem lepším pomocníkem, který si sebou můžu přinést do školy nebo na jiné aktivity. Jsou to speciální nádoby, které nejsou vůbec těžké a z velké části jsou nerozbitné, jelikož se jedná o sklo, které odolává nárazům.
Není to tedy žádná těžká a tlustá skleněná láhev, na kterou jsme byli zvyklí už z dřívějších dob, ale inovace skla, která je přizpůsobená potřebám především pro naše malé ratolesti.

Kamkoliv se jen pohnete

Skleněnou láhev si můžete sebou vzít kamkoliv vás vaše kroky zavedou. Ať už se jedná o sportovní aktivitu, do práce, na výlety nebo na dovolené, šetrnější způsob uchovávání tekutin se v ní nezapře. Nápoje si totiž udrží nejen jejich chuť, ale jsou i chráněné vůči teplejším rozdílům, což se u plastů říct nedá.
zavřená skleněná láhev

Nepopíratelně největším bonusem je to, že vám vydrží už navěky. Pokud tedy budete dbát na to, aby se vám nějakým způsobem nerozbila. Její životnost není omezena a jediné, co budete mít na starosti je to, abyste ji řádně umývali.
Zajímejte se i vy o to, co je pro vás a svým způsobem i pro budoucnost našeho lidstva tím lepším řešením, abychom byli všichni spokojeni a měli vždy u sebe pouze kvalitní výrobky, které nejsou nijak zdravotně závadné a neohrožují planetu množstvím nahromaděného odpadu. Zvolte raději sklo, které má větší hodnotu nejen pro vás jako jednotlivce, ale i pro všechny ostatní kolem.