Schneider Unica – stylové zásuvky a vypínače

Schneider Unica – stylové zásuvky a vypínače

By 0 Comment 12. 9. 2019

Máte hotovou novostavbu nebo byt či dům po rekonstrukci nebo jen chcete vylepšit malými detaily stávající interiér? V každém případě je při řešení interiéru potřebné myslet i na samotnou elektroinstalaci.
A to nejen na její profesionální a odborné instalování a rozmístění, ale také na výběr zásuvek a vypínačů, které již nejsou jen tak obyčejné krabičky, ale opravdu stylové a vkusné prvky, které kromě účelu praktického splňují i účel estetický.
ruka se zástrčkou
Jde o zcela viditelné prvky, které je vidět v každé místnosti a denně se ke všemu využívají. Proto jsou pro interiér důležité i po estetické stránce, aby nepůsobily jako rušivý detail celkového dojmu z interiéru.
Z moderních provedení patří mezi nejoblíbenější varianty zásuvky a vypínače řady schneider unica.
Jsou známé především kvalitou, ale také pestrou nabídkou různých provedení a barev rámečků.Můžete si proto vybírat z klasických provedení, ale ti náročnější i z takových kousků, jako jsou materiály přírodní, a sice dřevo, kovy, sklo či dokonce kámen nebo pravá kůže. Takové vypínače a zásuvky již lze přizpůsobit i těm nejnáročnějším představám a vyřešit interiér i do toho nejmenšího detailu podle svého vkusu.
moderní zásuvka

Jedinečné řešení pro každý styl interiéru

Řada vypínačů a zásuvek, která přináší do interiérů revoluci v podobě kvalitního a vzhledově jedinečného řešení. Můžete si dopřát vkusné krabičky, které podpoří účel využití a ještě zkrášlí interiér.
Jde o jedinečnou koncepci, díky které lze dokonce kombinovat přístroje různých provedení s různými druhy rámečků. Díky tomu se nemusíte elektroinstalaci přizpůsobovat vy, ale ona se přizpůsobí kompletně vám.
Různé možnosti provedení vám zase pomůžou ušetřit spoustu prostoru na zdi a vyřešit třeba více vypínačů a zásuvek najednou a ještě v estetickém provedení. Jedná se nejen o řešení osvětlení, ale také různé termostaty, stmívače, pohybová čidla a mnoho dalších.