Kam letos pozvete zaměstnance?

Kam letos pozvete zaměstnance?

By 0 Comment 30. 9. 2017

Vánoce, Vánoce přicházejí… a s nimi doba vánočních večírků. Příležitost k upevnění loajality zaměstnanců k zaměstnavateli. A způsob, jak jim zaměstnavatel může poděkovat za práci. Výběr vhodného místa pro uspořádání vánočního večírku se odvíjí od počtu pozvaných. Jiné nároky bude mít advokátní kancelář o pěti zaměstnancích, jiné stavební firma se stovkou zaměstnanců. Proto je potřeba pečlivě zvažovat. 
zájezdový autobus

Firemní večírek ve stylové restauraci – vytvoří vánoční atmosféru hned při vstupu do ní. Středověká krčma zajistí nevšední gurmánský zážitek středověkým menu, kdy jídlo i pití je připravené podle tradičních receptur. Programem přenese všechny pozvané do středověku – dobovou hudbou, tanečnicemi, ohnivou show, falešným hráčem či věštkyní budoucnosti. Celé vybavení krčmy je stylově laděno, dřevěné lavice a stoly, keramické nádobí, uctivá obsluha v dobových kostýmech.
loď na Vltavě

Firemní večírek na parníku – je vynikající volbou, která potěší všechny pozvané. Bohaté menu a široká nabídka občerstvení, z nichž lze vybrat pohoštění i pro největší gurmány během celé doby plavby. Z nabízeného programu je možné zajistit pro zaměstnance tématicky laděný večer. Obohacený magickou show, ve které kouzelnický mistr prochází přímo mezi hosty a předvede kouzla přímo před jejich zraky. Stejně tak v barmanské show potěší mistr ve flair bartendingu nejen oči přihlížejících, ale rovněž i jejich chuťové pohárky. Vánoční večírek lze vyšperkovat  i efektním ohňostrojem.

Firemní večírek v párty busu – je zcela nový způsob, jak si zpestřit vánoční večírek. Párty bus je vhodný pro firmy s menším počtem zaměstnanců. Lze ho použít ke společné návštěvě vybraného místa, anebo v něm lze strávit celý plánovaný večírek. Během cesty je zajištěno nejen občerstvení, ale autobus je vybaven špičkovým vybavením pro hudební reprodukce. Takže si v něm můžete i zatančit.