Ideální přepravní nádoba

Ideální přepravní nádoba

By 0 Comment 24. 1. 2023


Každá potravinářská firma je zná, IBC kontejnery, které jsou nejideálnější přepravní nádobou. Proč?

IBC kontejner je stabilní. Má obdélníkovou podstavu, takže není jednoduché ho převrhnout, lépe řečeno, nepřevrhne se na korbě auta v zatáčce, ani když řidič pojede velmi rychle. Nepřevrhne se, ani když bude muset řidič náhle prudce zabrzdit.

IBC kontejner je lehce manipulovatelný. Ano, jeho základnu totiž tvoří stejné otvory jako jsou na europaletách, takže se IBC kontejnery snadno naberou vysokozdvižným vozíkem. Navíc jsou stohovatelné, takže můžete dát více IBC kontejnerů na sebe a ušetříte místo ve vašich skladech.

sklad

IBC kontejnery se dají snadno napouštět a vypouštět. IBC kontejner má nahoře napouštěcí otvor, který ale můžete použít i na vyčerpávání IBC kontejneru čerpadlem. Nebo můžete vypustit kontejner spodním vypouštěcím otvorem. Prázdný kontejner se dá vyčistit proudem vody.

IBC kontejner je vyrobený ze zdravotně nezávadného plastu.

IBC kontejner odolá chemikáliím. Ano, nejen potravinářský průmysl ocení chemickou odolnost, ale i chemičky nebo naftařský průmysl často využívá IBC kontejnery, které vydrží i silným chemikáliím, jako jsou kyseliny či oleje nebo nafta.

chemička

K IBC kontejnerům si můžete přikoupit i příslušenství, jako jsou záchytné vany, které zachytí případné úkapy při přečerpávání kapalin do nebo z IBC kontejnerů. I tyto vany mají podstavu upravenou pro převoz vysokozdvižným vozíkem.

Možná si myslíte, že IBC kontejnery jsou pouze na zachytávání vody na zahrádkách nebo na převoz vody, ale použití IBC kontejnerů je mnohem širší. Ale i na těch zahrádkách plní důležitou funkci, např. v zachytávání dešťové vody.

Pokud sháníte pro svou firmu IBC nádrže https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/ibc-kontejnery/, můžete kontaktovat tuto firmu a budete nadmíru spokojení s jejich nabídkou.