Bio, chutná a příjemně osvěžující bezová limonáda

Bio, chutná a příjemně osvěžující bezová limonáda

By 0 Comment 5. 11. 2021

Chutná a přitom je zcela přírodní. Přesně taková je bezová limonáda.

V dnešní době už si ji nemusíte vyrábět sami, abyste dosáhli požadované bio kvality. Nejlepší vždycky byly sirupy a limonády, které dělávaly naše babičky. Pamatujete si tu báječnou chuť a pronikavou vůni? Bez byl vždy velice žádoucí rostlinou, se kterou si naše babičky uměly znamenitě poradit. A také věděly proč, má spoustu účinných složek, které pozitivně působí na naše tělo.

sirup, bez a limetky

Plné obchody konvenčního zboží a my se postupně vracíme k tomu, co jsme znali jako děti. I přesto, že dnešní generace už vyrůstají trochu jinak, stále se najdou takoví lidé, kteří k přírodě mají blízko. Vyhledávají přírodní produkty a snaží se uzdravit naši planetu nebo alespoň se malými krůčky přičinit o její záchranu. Navíc to nemá pozitivní vliv jenom na naši planetu, ale především na nás na lidi, protože někteří lidé přemýšlí, čím se živí, co obsahují různé nezdravé pokrmy a tak raději vybírají něco lahodného, chutného a přitom kvalitního jako je právě již zmíněná limonáda.

sirupy, bez a maliny

Limonáda z bezu blahodárně působí na naše průdušky, rozpouští hleny, pomáhá při chřipce a nachlazení, je protizánětlivá, ale také močopudná. Dokonce má bez detoxikační účinek, takže je vhodný i při redukčních dietách. Ovšem nesmíme zapomínat ani na jeho další účinné složky, díky kterým působí proti zácpě i při žaludečních potížích. Pomáhá i od bolesti hlavy nebo uší, takže je vhodný i pro malé děti, když je něco trápí. Takový malý všelék na všechno, proto je dobré pít ho i preventivně. Nemusíme se hned předávkovat, ale dá nám spoustu pozitivních látek, které jsou přínosem pro naše tělo. Tím spíše, když se jedná opravdu o bio kvalitu, takže si můžeme být stoprocentně jistí původem a jeho čistým složením.

Lahodný nápoj si vyrobíte smícháním sklenky vína a limonády. V letních měsících zase oceníte jeho svěží chuť s pár lístky máty.